Lakpura

Global Towers Hotel

Colombo, Sri Lanka

Kde se nachází Global Towers Hotel?

Global Towers Hotel stojí na adrese No 11, Marine Drive ve čtvrti Wellawatta, Colombo 06, na silnici, která vede podél pláže, asi 6 km od centra města Colombo. Železniční stanice Wellawatta je vzdálená 0.3 km, hlavní silnice Colombo - Galle je pár minut chůze, a autobusy i vlaky jezdí v pravidelných intervalech, takže pohyb po městě je snadný.

Jak se dostanu z letiště Colombo do Global Towers Hotel?

Hotel leží 33 km vzdušnou čarou od mezinárodního letiště Bandaranaike v Katunayake a cesta obvykle trvá 40 minut až hodinu, podle dopravy ve městě Colombo a jeho okolí. Rezervujte si transfer z letiště Colombo (CMB) do Global Towers Hotel.

Jaké pokoje a apartmány nabízí Global Towers Hotel?

Hotel má 146 pokojů a apartmánů, vhodných pro krátkou dovolenou i dlouhodobé pobyty, a každý apartmán má plně vybavenou kuchyň. Nabídka sahá od pokojů Standard s balkonem s výhledem na moře, minilednicí, satelitní televizí, telefonem IDD a Wi-Fi přes pokoje Studio s pohovkou a výhledem na oceán a apartmány se dvěma a třemi ložnicemi, v nichž má každý dvoulůžkový pokoj vlastní balkon a koupelnu, až po apartmány Deluxe ve vyšších patrech s balkony k moři a apartmány typu penthouse v 10. patře s výhledem na město a pobřeží. Při rezervaci apartmá na měsíc a déle je parkování zdarma.

Jaké vybavení hotel nabízí?

Pro odpočinek je k dispozici krytý bazén, fitness centrum, běžecká dráha u pláže a lázně s parní lázní, které nabízejí ájurvédské procedury. Beach Club Bar v patře recepce má salonek, kulečníkový stůl a v pátek a v sobotu karaoke, střešní zahrada hostí svatby, koktejlové večírky, narozeninové oslavy a grilování a další prostory slouží konferencím a schůzkám.

Kde se mohu v Global Towers Hotel najíst?

The Trainspotter je restaurace otevřená 24 hodin denně, která podává asijská a mezinárodní jídla a čerstvé mořské plody, se stanovišti, kde se přímo před hosty připravují teplé hoppers, pizzy a burgery. Hned před hotelem prodává cukrárna Yacht Cabin pečivo, koláče, croissanty, sušenky, dorty a chléb.

Co mohu vidět v okolí Global Towers Hotel?

Obchody, banky, restaurace a bary jsou pár minut od hotelu. Ve městě stojí za návštěvu Národní muzeum a promenáda Galle Face je skvělým místem pro večerní procházku, zatímco Galle a pláže na jihu nebo Kandy a horskou oblast lze autem dosáhnout za několik hodin.

Chathum
Your tour planner

Chathum Executive

Planning a stay at Global Towers Hotel as part of a bigger trip? Reach Chathum directly — replies usually within a few hours during Sri Lanka business hours.

What guests say

3.5 of 5 bubbles on TripAdvisor
3.5 / 5 · 495 traveller reviews on TripAdvisor
Read all reviews on TripAdvisor ›
Sun Set Aerial View Twin Room Double Room Apartment Living Area Twin Room
●●●●●

Place for a conference

I was attend a workshop there and Service we got is very good. Environment and the facilities are satisfied. Morning and Evening snacks are good and tasty. We had lunch and the buffet is good and tasty. Staff is reachable and…

Anuradha8383 · Oct 2025 · via TripAdvisor
●●●●●

Does not match the photos - no refund

Does not match the photos – no refund I booked this hotel through Halalbooking because the pictures showed a clean and well maintained accommodation. Unfortunately, reality did not correspond to the depiction. Upon arrival I notic…

Explore29575719156 · Aug 2025 · via TripAdvisor

Ratings and reviews provided by TripAdvisor for Global Towers Hotel & Apartments.

Things to do near Colombo

Bookable activities, tours, and tickets within a 25 km radius.

Airport & intercity transfers

Pre-book a private vehicle for arrival, departure, or onward travel.

Zeptejte se agenta Lakpura®